Postní pozvání k modlitbě a do tichaNápadité způsoby, jak prožít postní poselství hlouběji a opravdověji, nabízejí farnosti a společenství napříč Evropou. Své aktivity obohacují také o aktuální výzvy.V životě je zásadní vytrvalostKonec února přináší výročí ruské agrese proti Ukrajině i nástupu komunistů k moci u nás. Vojtěcha Vlčka se obě témata úzce týkají – jako historika i koordinátora pomoci uprchlíkům.Utvářet prostor pro debatuNovým děkanem Katolické teologické fakulty UK byl zvolen biblista P. Jaroslav Brož. S čím do nové role vstupuje?Výkon je prostředek, ne cílBýt zdravě sebevědomý je oříškem i pro dospělé, natož pro děti. Jak jim můžeme být nápomocní?Podzemí, které otevírá očiNa meditativní poutní stezku podzemím k hrobu sv. Zdislavy se mohou nově vydat návštěvníci baziliky minor v Jablonném v Podještědí.

Připravujeme: JAK FARNOST KOMUNIKUJEKudy se ve farnostech šíří informace a jak se daří oslovovat veřejnost? Podíváme se do farních časopisů, na sociální sítě i do obecních zpravodajů.