Co popřát novému prezidentovi

Ke gratulacím nově zvolenému prezidentovi České republiky Petru Pavlovi se připojují i představitelé církve.

Téma: Proměny povolání

Kláštery ve švech nepraskají. Ani kněžské semináře. V čem a jak se proměňuje povolání k zasvěcenému životu?  Zve Bůh dnes méně nebo jinak?

Proč nás volby rozdělily a co s tím

Prezidentské volby rozdělily společnost. Lidé se o kandidátech a jejich názorech často hádali a někdy i rozkmotřili.  Jak tyto emoce uklidnit?

Sůl na znamení síly a trvání

Vy jste sůl země a světlo světa – uslyšíme tuto neděli v kostele Ježíšova slova (Mt 5,13-16). Sůl si však musí zachovat svou chuť a světlo se staví na podstavec, aby svítilo lidem.

A stíháš ještě něco?

Na mateřské se jako výbuchem změní nejen denní režim a priority, ale všechno. Jak se v tom neztratit?

Připravujeme: DÍTĚ V NEMOCNICI

Pokud dítě onemocní, a stane se, že i velmi vážně, zaplavuje rodiče i blízké bolest a strach. Tím spíše, pokud musí do nemocnice. A nemusí jít jen o špatnou zkušenost.