Rok pomoci Ukrajině. A co dál?

Za rok od útoku ruské armády na Ukrajinu poslali lidé Charitě ČR  na pomoc napadené zemi a jejím válečným uprchlíkům ve veřejné sbírce 165 milionů Kč.

Dát alkoholu mat s Mattem

Znáte Suchý únor, měsíční abstinenci od alkoholu? Pro křesťany je vždy výzvou postní doba – tedy i příležitost nepít. Může to vést i ke zjištění,jak moc máme alkohol pod kontrolou.

Umění pro život od gotiky k dnešku

Představujeme novou expozici „Art, Life. Umění pro život” v pražském Uměleckoprůmyslovém  muzeu.

Doma: Výchova s prarodiči

Milující a respektující dědečkové a babičky jsou pro každou rodinu velkým přínosem.

Pouť za mír s Ukrajinkami a dětmi

Podlesí u Vítkova a poutní místo Stará Voda na kraji vojenského újezdu Libavá. To jsou dvě místa, která v pátek 24. února spojila podvečerní pěší pouť. Rok od ruského vpádu na Ukrajinu se účastníci modlili za mír.

Připravujeme: DOBRÁ KNIHA

„Bylo to milé překvapení,“ řekl vítěz jubilejního 25. ročníku literární ankety KT Dobrá kniha. Přineseme kompletní výsledky i rozhovor s autorem vítězného titulu.

Pokud si nepřejete dostávat nadále avízo obsahu nového vydání KT, odpovězte na tento e-mail a do předmětu uveďte slovo "odhlášení"